Uuri alati köögimööblit tellides, kes ja kuidas sinu köögi materjali valmistab. Meie valmistame oma köögimööbli peamised detailid ise, mis võimaldab meil ka võtta täielikku vastutust lõpptulemuse eest.

MÖÖBLIMASIN

Meie tootmine asub Tallinna äärelinnas ning eelneval kokkuleppel võib sealt alati läbi astuda. Võtame Sind rõõmuga vastu ja tutvustame tööruume. Nii saad veenduda, et meie materjal ja tööviisid on tõesti tipptasemel ning nende abil on võimalik valmistada kõige ilusamaid ja praktilisemaid kööke.

Tunnistame ausalt, et nagu elus ikka, ei õnnestu mõni asi esimesel katsel, kuid me ei aja oma viga Sinu kaela ning kõik paigalduse käigus ilmnenud ebakõlad saavad kõrvaldatud. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame tipptehnikat, mis võimaldab meil pakkuda oodatust kõrgemat kvaliteeti.

Lisaks väga kvaliteetsetele masinatele kasutame oma köögimööbli tootmises ka Euro 32 mm süsteemi (Euro 32 system), mis võimaldab näiteks kappide detaile demonteerida ja taas monteerida. Seda kasutavad täna vaid suuremad mööblitootjad, väikesed ei tee selliseid investeeringuid, kuna see nõuab vastavaid seadmeid.


Formaatsaag Altendorf F45


Servapealistusmasin HOLZ-HER Sprint 1329 Premium

 

Holz-Her Sprint 1329 Premium

CNC-pink HOLZ-HER Evolution 7405

 

Evolution 7405


Puurpink Blum Minipress P

Loe kindlasti ka paigaldamise olulisusest.